cat22

Дяків Валерій Васильович

директор ДНЗ "ЦПТО №1 м.Вінниці"

Татьяна Лебедь

Лебідь Тетяна Миколаївна

заступник директора з НМР

Танасюк Микола Васильович

заступник директора з НВР

Світлана Рабодзей

В.о. заступник директора з НВР

cat9

Ольга Гаджук

Психолог

 cat7

Людмила Каричинська

Методист

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

514–16 березня 2019 року відбулась Х Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та ІХ Міжнародна виставка освіти за кордоном «WorldEdu» у Київському Палаці дітей та юнацтва. Організаторами головної події освітньої галузі України стали компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України й Національної академії педагогічних наук України.

Нинішня виставка продемонструвала найкращі напрацювання вітчизняних освітніх наук, освітян-практиків, науково-педагогічних працівників, що втілені в інноваційні розробки змісту й методів, методик і тренінгових технологій навчальної та виховної діяльності та забезпечують формування сучасної молодої людини – патріота, громадянина і фахівця.

Учасниками заходу стали: національні вищі навчальні заклади та наукові установи; зарубіжні навчальні заклади, міжнародні освітні агентства, представництва; загальноосвітні, дошкільні та позашкільні заклади освіти, обласні та міські управління (департаменти) освіти; професійно-технічні навчальні заклади та науково-методичні центри професійно-технічної освіти; виробники та постачальники засобів навчання, проектів, програм і рішень для галузі освіти, фонди, асоціації, видавництва, освітні портали.

Виставка «Сучасні заклади освіти – 2019»продемонструвала найпомітніші інновації, що крок за кроком виводять українську освіту на орбіту інноваційного розвитку, ставлять вітчизняну освітню галузь на один рівень з кращими досягненнями у сфері технологій.

З метою презентації громадськості, педагогам, науковцям, органам державної влади і управління широкого спектру творчих здобутків педагогічних працівників професійно-технічної освіти Вінниччини, було представлено методичні напрацювання.

За результатами участі у виставці ДПТНЗ «Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище» було удостоєнеГран-Прі «Лідер професійної (професійно-технічної) освітиУкраїни».

Золотою медаллю та дипломом нагороджені:

 1. ДПТНЗ «Вінницьке вище професійне училище сфери послуг»

 2. ДНЗ «Центр професійно-технічної освіти № 1 м. Вінниці»

 3. Вищехудожнєпрофесійно-технічне училище № 5м. Вінниця

 4. ДПТНЗ «Жмеринське вище професійне училище»

 5. ДПТНЗ «Козятинськеміжрегіональневищепрофесійне училище залізничного транспорту»

 6. ДНЗ «Браїлівськийпрофесійнийліцей»

Срібною медаллю та дипломомнагороджені:

 1. ПТУ №14 смтВороновицяВінницького району Вінницькоїобласті

 2. ВПУ № 11 м. Вінниці

 3. ДПТНЗ «Хмільницькийаграрний центр професійно-технічноїосвіти»

Бронзовою медаллю та дипломомнагороджені:

 1. ДНЗ «Вище професійне училище № 7 м. Вінниці»

 2. ДНЗ «Комаргородське вище професійне училище у Вінницькій області»

 3. ДНЗ «Гущинецьке вище професійне училище»

Платформа Міжнародної виставки стала підґрунтям нових спільних проектів і досягнень, обміном новітнім досвідом, напрацюванням творчих ідей і зв’язків.

Вітаємо освітян Вінниччини з престижними відзнаками! Нехай отримані нагороди надихають вас на творчі звершення, плідну та конструктивну працю, вагомі досягнення і успіхи у вихованні підростаючого покоління – майбутнього нашої держави України.

Вижга М.В., Ткачук Г.Е