Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
IMG 15400289c50c4e91e608cc34959d1ef7 V24 жовтня відбулися змагання серед 🧑‍🎓🧑‍🎓дівчат з настільного 🏓🏓тенісу за програмою обласної Спартакіади учнів ЗП(ПТ)О, в яких наші  активні дівчата вибороли почесне 🥈ІІ місце серед 20 команд. Наші переможниці:
Височанська Олена гр.3;
Карпусь Вікторія гр.25;
Тренер команди – Іван Якович Могир.
Бажаємо дівчатам міцного здоров'я, нових перемог і досягнень!🏆🏆🏆
Детальніше...

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

В закладі створені сприятливі умови щодо фізичного розвитку учнів, які намагаються досягти вершин спортивного та творчого олімпу. Працюють спортивні секції: футбольна, волейбольна, тенісу, легкої атлетики. Наявність спортивного, тенісного, тренажерного залів з сучасним обладнанням дає можливість повністю виконувати вимоги сучасних програм, проводити уроки фізичного виховання цікаво та різноманітно. Така система фізичного виховання дозволяє колективу закладу багато років бути лідером обласної та міської олімпіад серед учнів ПТНЗ.

Ми пишаємось тим, що училище підготувало і виховало видатних спортсменів, які прославили не тільки місто Вінницю, але й нашу країну. Серед них Дмитро Лелюк – майстер спорту з футболу, Гульман Ірина – майстер спорту з легкої атлетики. Основним здобутком нашої роботи є те, що за ці роки ми привили любов до занять з фізичної культури та спорту тисячам наших вихованців.s1s2s3s4s5s6