Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

У компетентності людини з народження природою закладено творчі здібності. На жаль, не всі мають можливість їх розвивати.

У нашому навчальному закладі створені всі умови для здобуття не тільки знань та навичок майбутньої професії, а й всебічного розвитку особистості, реалізації творчих здібностей кожного.

В Центрі працюють колективи художньої самодіяльності на всі смаки. Вони мають численні перемоги в обласних конкурсах, цікавий репертуар і, звичайно ж, своїх «зірок». Більшість наших учнів і не здогадувались про свої здібності під час навчання в школі, дехто і на сцену вперше вийшов саме в нашому навчальному закладі.

Учасники художньої самодіяльності приймають активну участь в таких заходах як «День знань», свято працівників освіти, «День захисника України», конкурс групової художньої самодіяльності «Виявляємо таланти», Всеукраїнський тиждень права, вечір «Новий рік ступає на поріг», обласний фестиваль «Молодь обирає здоров′я», регіональний фестиваль технічної творчості «Творча молодь Вінниччини», святкова випускна лінійка.

Важливу роль у вихованні учнів займає гурток театрального мистецтва.

З початку нового навчального року наші колективи поповнились новими талантами. Невдовзі  і вони засяють нам.

Спробуйте і Ви! На сцені для кожного знайдеться місце. Ми на Вас чекаємо!

Наші події

В колективі народного танцю «Подільські візерунки», який має звання «зразковий», займаються юнаки та дівчата в кількості 18 учасників, а це – 9 пар, які за короткий термін вивчають сюжетні танці та дарують радість глядачам. У 2014-2015 навчальному році колектив отримав нагороду «Гран-Прі» за перемогу в обласному фестивалі «Подільські зорі».

Таку ж нагороду отримав і ансамбль сучасного танцю «Флеш», в якому  займаються 16 учнів.

Вокальний ансамбль «Мікс», де беруть участь юнаки та дівчата, також має призові місця. Репертуар складається з естрадних, патріотичних пісень, пісень про  дружбу та кохання.

Ми можемо гордитись «зіркою» нашого закладу – солісткою Гайдук Діаною, ученицею гр. №19 за професією  «Кухар, кондитер».

Свистун Ігор та Шайданюк Василь – учні гр. №3 за професією «Штукатур, лицювальник-плиточник, маляр» - третій рік активно приймають участь в ансамблі «Мікс».

Ліжанська Валентина – учениця гр. №24 за професією «Ювелір-монтувальник, ювелір-закріпник» - стала переможницею обласного конкурсу до Дня студента «Ти будеш вічно жити, Україно! »

В цьому році гуртківці театрального мистецтва під керівництвом Залєвської Лесі Олексадрівни, підготували проект «А успадкують усе діти», де було задіяне 30 учасників. Захід проведено на високому патріотичному та естетичному рівні. Головними дійовими особами були учні гр. №22  за професією «Кухар, кондитер»  Вихристюк Сніжана, Байдалюк Катерина.

zahid

2

3