Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Далекий для нас, молоді, рік 1974.

Що ж може поєднати минуле і сучасне – 1974 і 2014 роки?
Нічого чудернацького нема. Але водночас це роки, які ввійшли в історію. Адже саме в 1974 створено було ПТУ №3 м. Вінниці, і ось уже 40 років наш заклад виховує, навчає юнь професії.
Скільки уже підлітків вилетіло з нашого гнізда! А усе з великої любові та досвідченості наших майстрів, викладачів, технічного персоналу.

P405003а3Ось уже 27 років незмінним керівником ДНЗ «ЦПТО-1 м. Вінниці» (колишнє ПТУ-3) є заслужений працівник освіти Тишковський Тадеуш Лаврентійович. Йому пішов уже восьмий десяток літ, та він все ж жвавий та незупинний, повний сил та енергії. Його прагнення вдосконалити заклад, велика любов до дітей і залишає нас на перших позиціях в усіх змаганнях та конкурсах.

Це не просто ювілей. Це підведення підсумків багаторічної творчої та наполегливої педагогічної роботи кожного працівника, а особливо директора.

То ж творчих наснаг Вам, Тадеуше Лаврентійовичу! Хай Бог благословляє Вам душу і вбереже Вас від примх долі. Нехай педагогічний шлях стелиться Вам квітучою різнобарвною вишиванкою!

 


20 червня навчальний заклад ДНЗ «Центр професійно-технічної освіти №1 м. Вінниці»  святкував 40-ка річчя свого існування. Всіх випускників цього закладу було запрошено приїхати до нас, і розділити наше свято, та зустрітись зі своїми однокурсниками, друзями та викладачами. 

Матеріал підготовила Бамбура Тетяна Василівна.

 P6250036