cat22

Дяків Валерій Васильович

директор ДНЗ "ЦПТО №1 м.Вінниці"

Татьяна Лебедь

Лебідь Тетяна Миколаївна

заступник директора з НМР

Танасюк Микола Васильович

заступник директора з НВР

Світлана Рабодзей

заступник директора з НВР

cat9

Ольга Гаджук

Психолог

 cat7

Людмила Каричинська

Методист

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

1Сьогодні в Україні дуже складна ситуація. Завтрашній день України, її остаточне воскресіння залежить чималою мірою від того, наскільки високою буде національна свідомість її громадян. Тому проблема формування національної свідомості та патріотизму в учнів є незаперечною.

Формування національної свідомості молодого покоління може бути успішним лише тоді, коли воно буде справою не окремих ентузіастів, а педагогічних колективів, усіх освітян України.

Патріотичне виховання учнівської молоді - невід'ємна частина діяльності ДНЗ «Центр професійно - технічнної   освіти №1 м. Вінниці». Окрім повсякденної кропіткої праці, педагоги беруть участь в організації та проведенні різноманітних патріотичних заходів на рівні   закладу, міста і області.

З 16 до 19 травня на території військово-спортивного аеродрому ТСОУ (с. Сутиски Тиврівського району) було проведено ХІ Обласний етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), присвячений Івану Богуну.

Директор ДНЗ «ЦПТО -1 м. Вінниці» Дяків Валерій Васильович та інші працівники закладу   активно долучився до організації проведення гри. Він організував виїзд польової кухні до Сутисок. Майстри виробничого навчання Бабчук Ж. В., Чайковська Н. А., Хлоп'юк Н. М.,Краснюк Т.Я.,Григоренко О.К., Могир О.С. частували учасників змагань смачним борщем та кашею.

Учасники заходу взяли участь у майстер-класі «Первинна нарізка овочів та нарізка овочів відповідної форми». З овочів нарізаних учасниками змагань була виготовлена борщова заправка для бійців ООС.

На протязі року чимало патріотичних заходів проведено в бібліотеці нашого закладу.

Учні прийняли естафету "тихої акції" Всеукраїнського флеш - мобу "Янголи пам'яті", який, за підтримки координатора проекту, волонтера Тетяни Власюк, у Вінниці проходив вперше. Паперові янголи - символи душ Героїв Небесної Сотні, що віддали життя за Свободу та Гідність, національну єдність та територіальну цілісність України, творились руками та серцями учнів. В День пам'яті Героїв Небесної Сотні, замайоріти в небі, мов душі тих, що пішли, заради пам'яті, заради світла, заради майбутнього...

Цікаві та змістовні зустрічі відбулись в бібліотеці Центру з письменником Михайлом Каменюком та з поетесами Тетяною Яковенко та Оленою Вітенко.

Наші учні відвідали презентацію книги Уолтера Орр Скотта «Історія одного солдата».

Визначальною рисою національної свідомості   має бути перетворення патріотичних почуттів у конкретні справи й вчинки на користь України. Дяків Валерій Васильович   не тільки особисто є волонтером але й залучає до цієї важливої справи учнів та колектив закладу.

За останній рік силами наших учнів та працівників навчального закладу виготовлено більше 50-ти тисяч пиріжків,300 кілограмів вареня сливового, біля 20 000 дерунів, 36 000 тисяч вареників.

Унікальні мобільні пристрої для підігріву води та їжі для атовців розробили та виготовляють наші майстри та учні. Це своєрідні міні-конфорки, які працюють на сухому паливі. Особливо в нагоді вони стають військовим на передовій в окопах, де немає ані електроенергії, ані газу.Більше 10 000 таких пристроїв виготовили для наших захисників на Сході.Все це відправили бійцям ООС, за що отримали неодноразово подяки.

Виходячи з цього , основна ідея виховання патріотично-свідомого громадянина України у нашому Центрі полягає у мотивації громадянської активності молодого покоління, що є запорукою небайдужості як сьогоднішнього, так і прийдешніх поколінь громадян.