Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

 Сучасна молодь розвивається в епоху штучного інтелекту, де комп'ютери, ноутбуки, смартфони, складні комунікаційні апарати відволікають їх увагу, утримуючи перед монітором. Внаслідок цього, більша частина вільного часу, яке мало б бути витрачено на прогулянки, заняття фізичною культурою і спортом, проводиться в задушливих, мало провітрюваних приміщеннях, заважаючи нормальному фізичному розвитку і завдаючи шкоди здоров'ю - формуючи неправильну поставу.

Стратегічним завданням розвитку фізичної культури у нашому навчальному закладі на сучасному етапі є освоєння учнями Центру основних цінностей фізичної культури, підвищення рівня особового здоров'я, що сприяє ефективному самовдосконаленню і самовихованню, досягненню високої розумової і фізичної працездатності в процесі навчання і майбутньої професійної діяльності.

Спортивний стиль життєдіяльності, міцне здоров'я і фізична підготовленість учнів професійно-технічних навчальних закладів - найважливіші критерії фізичного потенціалу особи і суспільства в цілому. Формування фізичної культури молодих фахівців, як громадській і індивідуальній цінності, стає реальною можливістю для виявлення і мобілізації резервів розвитку спортивно-орієнтованих форм, засобів і методів фізичної культури, особових мотивів і потреб у використанні здоров'я формувальних можливостей фізичних вправ.

Вона сприяє гармонізації тілесно-духовного потенціалу, забезпечує формування в учнів здорового стилю життя, фізичного і психічного здоров'я і досягнення їх необхідного рівня функціональних можливостей, загальної фізичної підготовленості, високої працездатності і творчого довголіття.

З метою пропаганди здорового способу життя у Центрі щороку проводяться спортивні змагання з різних видів спорту серед навчальних груп 1-3 курсів, в яких приймають участь як юнаки, так і дівчата. Серйозний підхід до організації та проведення змагань дає можливість максимально залучати учнів до спортивно-масової роботи, виходячи з їх можливостей, різноманітних інтересів та уподобань. У цьогорічній спартакіаді учні змагались з дев’яти видів спорту:

  • Волейбол (дівчата і юнаки)
  • Баскетбол (дівчата і юнаки)
  • Настільний теніс (дівчата і юнаки)
  • Шахи, шашки (дівчата і юнаки)
  • Футбол (юнаки)
  • Силова гімнастика (дівчата і юнаки)
  • Армреслінг (дівчата і юнаки)
  • Легкоатлетичний крос (дівчата і юнаки)