Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

  Роки навчання в Центрі - це пора самого активного пізнання світу, час роздумів про вибір життєвого шляху, період становлення особистості. Зрозуміло, чим більше вражень і знань придбає учень в ці роки, тим простіше йому буде зрозуміти себе і знайти своє місце в житті.

Екскурсії у колі одногрупників для дітей здаються великими пригодами, спогади про які, разом зі світлинами, залишаться на все життя. Будь-які з вражень, отриманих в цьому віці, можуть стати доленосними для учнів які взавтра перейдуть в доросле життя. Не виключений шанс, що учень, натхненний масштабом і величчю трикотажної фабрики, стане одного разу великим модельєром. Можливо і те, що одного разу, випробувавши захват від чудової гармонії архітектурних форм, він захоче пов'язати своє життя з мистецтвом.

Та щоб влаштувати таку поїздку, треба прикласти чимало зусиль. Навіть екскурсія у межах області вимагає безліч дозволів. А майстрам, які це все організовують, аби зробити дітям пізнавальне свято, доводиться довго проходити всі етапи бюрократичного пекла.

Сьогодні Головне управління освіти і науки області повідомляє, що відповідальними організаторами поїздок школярів можуть бути тільки штатні працівники закладів освіти. Кількість супроводжуючих осіб визначається з розрахунку один супроводжуючий на 10 дітей, медичних працівників з розрахунку один лікар на 30 дітей. Окрім цих загальних правил, організатори поїздки, тобто вчителі, майстри, мають зібрати безліч паперів та підписати дозвіл в управлінні.

Але незважаючи на такі перепони наші куратори груп все ж таки організовують для своїх вихованців неперевершені подорожі. Учні Центру відвідують найкращі музеї, заповідники, культурно-історичні комплекси, великі фабрики і багато інших цікавих місць.