Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

WP 20161103 11 42 49 Pro25-27 жовтня 2016 р. у Київському Палаці дітей та юнацтва пройшов Восьмий міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті».

«Інноватика в сучасній освіті» — професійний форум освітніх, наукових і науково-технічних інновацій в Україні, на якому широко представлені сучасні досягнення галузі освіти. Під час освітнього форуму учасники презентують власні розробки та проекти, педагогічні технології та новітні методики як необхідні складові підвищення якості освіти для підготовки фахівців. 

Організатори: Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, Компанія «Виставковий Світ».

Творча група викладачів у складі: Лебідь Тетяна Миколаївна, Кузьменко Олександр Анатолійович та Каричинська Людмила Віталіївна презентувала розробку на тему: «Побудова інформаційно-освітнього середовища ПТНЗ ЦПТО №1 м.Вінниці  за допомогою Google Apss»

Під час форуму Державний навчальний заклад "Центр професійно-технічної освіти №1 м.Вінниці" було нагороджено дипломом лауреата ІІ ступеня у номінації "Сучасні інформаційні системи, технічні засоби навчання, технології та рішення для впровадження в освітню практику" та дипломом за активну участь в інноваційній освітній діяльності.

WP 20161103 11 43 19 Pro


WP 20161103 11 43 02 Pro