cat22

Дяків Валерій Васильович

директор ДНЗ "ЦПТО №1 м.Вінниці"

Татьяна Лебедь

Лебідь Тетяна Миколаївна

заступник директора з НМР

Танасюк Микола Васильович

заступник директора з НВР

Світлана Рабодзей

заступник директора з НВР

cat9

Ольга Гаджук

Психолог

 cat7

Людмила Каричинська

Методист

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Головною метою діяльності музею навчального закладу є залучення всіх учасників навчально-виховного процесу до вивчення і збереження історичної, культурної спадщини українського народу, формування на цій основі освіченої, творчої особистості, сприяння вихованню свідомих громадян Української держави.

Музей є важливим виховним центром, де проводиться краєзнавчо-пошукова та соціально-просвітницька діяльність, зберігається та досліджується історико-культурна спадщина українського народу. До реалізації завдань музею залучаються учні, батьки, волонтери, громадські організації.

У музеї проводиться змістовна цілеспрямована робота з оновлення музейних матеріалів в рамках вимог законодавства про декомунізацію. Внесені відповідні зміни в експозиції та тексти екскурсій, які відображають події сучасної української дійсності. Зазначена робота продовжується.

З метою акценту на україноцентричний вимір перемоги у Другій світовій війні: здобутків і втрат українського народу на тлі світової історії у музеї відкриті оновлені експозиції.В екскурсійній тематиці, під час проведення виховних заходів та уроків історії , акцентується увага на внесок наших земляків у перемогу в Другій світовій війні та бажанні жити в єдиній українській сім'ї.

Реалії сьогодення визначили нові напрями роботи музею: моральна підтримка воїнів Збройних Сил України, допомога родинам зі Сходу України, які були вимушені покинути свої домівки.

Формуються виставки, присвячені подіям Революції гідності, подвигу Небесної сотні, антитерористичній операції на Сході України. Регулярними стали масові заходи з патріотичного виховання: зустрічі з ветеранами та учасниками війни, учасниками АТО, волонтерами. Активістами музею систематично проводиться збір гуманітарної допомоги воїнам АТО, пораненим та тимчасовим переселенцям.

Впродовж навчального року проведена низка патріотичних заходів: акції пам’яті до днів Перемоги над нацизмом у Європі, пам’яті героїв Крут, Захисника України (Дня українського козацтва), Соборності України, Гідності та Свободи; презентація проекту «Славетний сину України, в нащадків пам’яті живи»; родинне свято «Нехай Вкраїні доля усміхнеться!»; зустріч усіх поколінь «Ідемо в ногу з часом»; відкрите заняття історико-краєзнавчого гуртка «Своє безсмертя Батьківщина Вам вручила і незабутні Ваші імена» (пам’яті героїв Небесної сотні) благодійна акція «Взяв слово – подай ідею – виконай справу!»; диспут «Що означає бути патріотом»; година спілкування «Україно! За тебе борються наші батьки»; благодійна акція з виготовлення дитячих малюнків та оберегів для воїнів АТО; літературно-музичні композиції: «Ви сталлю з гармати, свинцем з карабіна трощили ущент ворогів» (до дня визволення міста від нацистських окупантів); «Той вибух вбив людські життя» (до роковин Чорнобильської катастрофи); «Немає прірви між роками» (до річниці перемоги над нацистами у Європі).