Рейтинг користувача: 4 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаНеактивна зірка
 

Наш заклад має давні та славні традиції, які ми свято бережемо і примножуємо. Державний навчальний заклад «Центр професійно-технічної освіти №1 м.Вінниці» є державним закладом системи професійно-технічної освіти Міністерства освіти і науки України, що здійснює підготовку висококваліфікованих робітників для металообробної, будівельної та ювелірної галузі, сфери обслуговування за 15 ліцензованими професіями.

Колектив Центру знаходиться в постійному професійному пошуку, вивчає попит роботодавців, новітні технології навчання саме для того, щоб забезпечити високопрофесійний рівень підготовки учнів.

Учні нашого Центру постійно приймають участь у обласних конкурсах професійної майстерності, де показують високі результати. В нашому навчальному закладі створені передумови для творчої реалізації здібностей кожного учня. Проводяться виховні години, тематичні вечори та конкурси, працють гуртки технічної творчості, гурток художньої самодіяльності, спортивні секції. Ми пишаємося своїми спортивними досягненнями. Майбутнє нашої держави – досвідчена, професійно підготовлена, фізично та морально розвинута особистість. Формування такої особистості – мета педагогічного колективу нашого Центру.