cat22

Дяків Валерій Васильович

директор ДНЗ "ЦПТО №1 м.Вінниці"

Татьяна Лебедь

Лебідь Тетяна Миколаївна

заступник директора з НМР

Танасюк Микола Васильович

заступник директора з НВР

Ірина Лещенко

заступник директора з НВР

cat9

Ольга Гаджук

Психолог

 cat7

Людмила Каричинська

Методист

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

В закладі створені сприятливі умови щодо фізичного розвитку учнів, які намагаються досягти вершин спортивного та творчого олімпу. Працюють спортивні секції: футбольна, волейбольна, тенісу, легкої атлетики. Наявність спортивного, тенісного, тренажерного залів з сучасним обладнанням дає можливість повністю виконувати вимоги сучасних програм, проводити уроки фізичного виховання цікаво та різноманітно. Така система фізичного виховання дозволяє колективу закладу багато років бути лідером обласної та міської олімпіад серед учнів ПТНЗ.

Ми пишаємось тим, що училище підготувало і виховало видатних спортсменів, які прославили не тільки місто Вінницю, але й нашу країну. Серед них Дмитро Лелюк – майстер спорту з футболу, Гульман Ірина – майстер спорту з легкої атлетики. Основним здобутком нашої роботи є те, що за ці роки ми привили любов до занять з фізичної культури та спорту тисячам наших вихованців.s1s2s3s4s5s6

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Polic

(керівник Поліщук Тетяна Антонівна)

Який багатий і різноманітний навколишній світ! Кожний новий день, кожний схід сонця - це неповторне диво, казка, краса! Справа в тому, що твори мистецтва впливають на наші емоції, примушують нас хвилюватися, радіти, сумувати, Любити й ненавидіти... А все, що торкається нашої душі, не забувається, бо пам'ять серця-то найміцніша пам'ять.

Мистецтво очищає нашу душу, робить нас красивішими, добрішими, шляхетнішими, мудрішими

Наші учні, як і будь-які інші діти, не схожі один на одного, як за діапазоном та своєрідністю здібностей, так і за особистими характеристиками. Щороку учнівський колектив поповнюється новими  талантами,  обдарованими постатями.  Наше завдання не загубити їх.  Тому в Центрі успішно  працює гурток декоративно – ужиткового мистецтва «Павутинка» за такими напрямами – в’язання гачком та спицями, бісероплетіння та вишивка.

Після закінчення уроків учні приходять на гурток, і я, як керівник гуртка не можу сказати, що це гурток, а більше як майстерня творчості, де учні своїми руками створюють справжні шедеври. Так учні групи №7, зв’язали своїм мамам шалі до дня 8 Березня, а дівчатка групи №19 сплели бісером квіти і зробили композицію; хизуються своїми сукнями учениці з групи №22.

pavuk1  pavuk2

За активну участь та високий рівень підготовки учнів, гуртку присвоєно звання «Зразковий художній колектив».

[iceslideshow theme="simple" active="1" directory="images/1116/thread"][iceslide caption="" link="#1"] a1.jpg [/iceslide][iceslide caption="" link="#2"] a2.jpg [/iceslide] [iceslide caption="" link="#3"] a3.jpg [/iceslide][iceslide caption="" link="#4"] a4.jpg [/iceslide][iceslide caption="" link="#5"] a5.jpg [/iceslide][iceslide caption="" link="#6"] a6.jpg [/iceslide][iceslide caption="" link="#7"] a7.jpg [/iceslide][iceslide caption="" link="#8"] a8.jpg [/iceslide][iceslide caption="" link="#9"] a9.jpg [/iceslide][iceslide caption="" link="#10"] a10.jpg [/iceslide][iceslide caption="" link="#11"] a11.jpg [/iceslide][iceslide caption="" link="#12"] a12.jpg [/iceslide] [iceslide caption="" link="#13"] a13.jpg [/iceslide] [iceslide caption="" link="#14"] a14.jpg [/iceslide] [iceslide caption="" link="#15"] a15.jpg [/iceslide] [iceslide caption="" link="#16"] a16.jpg [/iceslide] [iceslide caption="" link="#17"] a17.jpg [/iceslide] [iceslide caption="" link="#18"] a18.jpg [/iceslide] [iceslide caption="" link="#19"] a19.jpg [/iceslide][iceslide caption="" link="#20"] a20.jpg [/iceslide] [iceslide caption="" link="#21"] a21.jpg [/iceslide] [/iceslideshow]

Дякую Вам дорогі мої учні за те, що Ви любите створювати красу своїми руками, що разом з Вами ми зробимо ще чимало прекрасного та корисного.

Людина потребує краси, як квітка сонця, і цю красу дають їй природа і мистецтво - ці два вічні джерела духовного очищення і збагачення.

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

У компетентності людини з народження природою закладено творчі здібності. На жаль, не всі мають можливість їх розвивати.

У нашому навчальному закладі створені всі умови для здобуття не тільки знань та навичок майбутньої професії, а й всебічного розвитку особистості, реалізації творчих здібностей кожного.

В Центрі працюють колективи художньої самодіяльності на всі смаки. Вони мають численні перемоги в обласних конкурсах, цікавий репертуар і, звичайно ж, своїх «зірок». Більшість наших учнів і не здогадувались про свої здібності під час навчання в школі, дехто і на сцену вперше вийшов саме в нашому навчальному закладі.

Учасники художньої самодіяльності приймають активну участь в таких заходах як «День знань», свято працівників освіти, «День захисника України», конкурс групової художньої самодіяльності «Виявляємо таланти», Всеукраїнський тиждень права, вечір «Новий рік ступає на поріг», обласний фестиваль «Молодь обирає здоров′я», регіональний фестиваль технічної творчості «Творча молодь Вінниччини», святкова випускна лінійка.

Важливу роль у вихованні учнів займає гурток театрального мистецтва.

З початку нового навчального року наші колективи поповнились новими талантами. Невдовзі  і вони засяють нам.

Спробуйте і Ви! На сцені для кожного знайдеться місце. Ми на Вас чекаємо!

Наші події

В колективі народного танцю «Подільські візерунки», який має звання «зразковий», займаються юнаки та дівчата в кількості 18 учасників, а це – 9 пар, які за короткий термін вивчають сюжетні танці та дарують радість глядачам. У 2014-2015 навчальному році колектив отримав нагороду «Гран-Прі» за перемогу в обласному фестивалі «Подільські зорі».

Таку ж нагороду отримав і ансамбль сучасного танцю «Флеш», в якому  займаються 16 учнів.

Вокальний ансамбль «Мікс», де беруть участь юнаки та дівчата, також має призові місця. Репертуар складається з естрадних, патріотичних пісень, пісень про  дружбу та кохання.

Ми можемо гордитись «зіркою» нашого закладу – солісткою Гайдук Діаною, ученицею гр. №19 за професією  «Кухар, кондитер».

Свистун Ігор та Шайданюк Василь – учні гр. №3 за професією «Штукатур, лицювальник-плиточник, маляр» - третій рік активно приймають участь в ансамблі «Мікс».

Ліжанська Валентина – учениця гр. №24 за професією «Ювелір-монтувальник, ювелір-закріпник» - стала переможницею обласного конкурсу до Дня студента «Ти будеш вічно жити, Україно! »

В цьому році гуртківці театрального мистецтва під керівництвом Залєвської Лесі Олексадрівни, підготували проект «А успадкують усе діти», де було задіяне 30 учасників. Захід проведено на високому патріотичному та естетичному рівні. Головними дійовими особами були учні гр. №22  за професією «Кухар, кондитер»  Вихристюк Сніжана, Байдалюк Катерина.

zahid

2

3