cat22

Дяків Валерій Васильович

директор ДНЗ "ЦПТО №1 м.Вінниці"

Татьяна Лебедь

Лебідь Тетяна Миколаївна

заступник директора з НМР

Танасюк Микола Васильович

заступник директора з НВР

Світлана Рабодзей

заступник директора з НВР

cat9

Ольга Гаджук

Психолог

 cat7

Людмила Каричинська

Методист

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Polic

(керівник Поліщук Тетяна Антонівна)

Який багатий і різноманітний навколишній світ! Кожний новий день, кожний схід сонця - це неповторне диво, казка, краса! Справа в тому, що твори мистецтва впливають на наші емоції, примушують нас хвилюватися, радіти, сумувати, Любити й ненавидіти... А все, що торкається нашої душі, не забувається, бо пам'ять серця-то найміцніша пам'ять.

Мистецтво очищає нашу душу, робить нас красивішими, добрішими, шляхетнішими, мудрішими

Наші учні, як і будь-які інші діти, не схожі один на одного, як за діапазоном та своєрідністю здібностей, так і за особистими характеристиками. Щороку учнівський колектив поповнюється новими  талантами,  обдарованими постатями.  Наше завдання не загубити їх.  Тому в Центрі успішно  працює гурток декоративно – ужиткового мистецтва «Павутинка» за такими напрямами – в’язання гачком та спицями, бісероплетіння та вишивка.

Після закінчення уроків учні приходять на гурток, і я, як керівник гуртка не можу сказати, що це гурток, а більше як майстерня творчості, де учні своїми руками створюють справжні шедеври. Так учні групи №7, зв’язали своїм мамам шалі до дня 8 Березня, а дівчатка групи №19 сплели бісером квіти і зробили композицію; хизуються своїми сукнями учениці з групи №22.

pavuk1  pavuk2

За активну участь та високий рівень підготовки учнів, гуртку присвоєно звання «Зразковий художній колектив».

[iceslideshow theme="simple" active="1" directory="images/1116/thread"][iceslide caption="" link="#1"] a1.jpg [/iceslide][iceslide caption="" link="#2"] a2.jpg [/iceslide] [iceslide caption="" link="#3"] a3.jpg [/iceslide][iceslide caption="" link="#4"] a4.jpg [/iceslide][iceslide caption="" link="#5"] a5.jpg [/iceslide][iceslide caption="" link="#6"] a6.jpg [/iceslide][iceslide caption="" link="#7"] a7.jpg [/iceslide][iceslide caption="" link="#8"] a8.jpg [/iceslide][iceslide caption="" link="#9"] a9.jpg [/iceslide][iceslide caption="" link="#10"] a10.jpg [/iceslide][iceslide caption="" link="#11"] a11.jpg [/iceslide][iceslide caption="" link="#12"] a12.jpg [/iceslide] [iceslide caption="" link="#13"] a13.jpg [/iceslide] [iceslide caption="" link="#14"] a14.jpg [/iceslide] [iceslide caption="" link="#15"] a15.jpg [/iceslide] [iceslide caption="" link="#16"] a16.jpg [/iceslide] [iceslide caption="" link="#17"] a17.jpg [/iceslide] [iceslide caption="" link="#18"] a18.jpg [/iceslide] [iceslide caption="" link="#19"] a19.jpg [/iceslide][iceslide caption="" link="#20"] a20.jpg [/iceslide] [iceslide caption="" link="#21"] a21.jpg [/iceslide] [/iceslideshow]

Дякую Вам дорогі мої учні за те, що Ви любите створювати красу своїми руками, що разом з Вами ми зробимо ще чимало прекрасного та корисного.

Людина потребує краси, як квітка сонця, і цю красу дають їй природа і мистецтво - ці два вічні джерела духовного очищення і збагачення.