Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

 25 травня відбулася довгоочікувана Презентація з Володимиром В'ятровичем у Вінниці. Про війну за свободу від УПА до ЗСУ.

Щира вдячність автору, організаторам та колективу Вінницька ОУНБ ім. В. Отамановського. Зустріч була пізнавальною, цікавою.

За такої нагоди фонд нашої бібліотеки поповнився книгою Володимира В'ятровича «НАША СТОЛІТНЯ. КОРОТКІ НАРИСИ ПРО ДОВГУ ВІЙНУ»

Запрошуємо читачів прочитати розповідь про війну, яка розгортається у вас на очах, але почалась задовго до вашого народження. 45 розділів, 45 життєво важливих уроків історії, які ми маєм засвоїти.

Видавництво Наш Формат та Видавництво «Фабула».

Шановний Volodymyr Viatrovych за змістовну розмову, за зацікавленість та живий інтерес аудиторії . Було круто: просто, доступно, цікаво, пізнавально, динамічно, захоплююче.... Те, що Ви робите - безцінно!

Окрема подяка за те, що довірили мені організацію та модерацію зустрічі! Сподіваюсь, незабаром зустрінемось знову, бо Ви запалили інтерес у вінничан до тем, які просуваєте.

Дякую адміністрації та усьому колективу Вінницька ОУНБ ім. В. Отамановського за сприяння в організації заходу. У вас було затишно!

Людмила Фіть і Anastasia Sumtsova окрема подяка за Ваш супровід, підказки та поради, а також те, що просуваєте таку важливу літературу, адже вона зараз потрібна нам , як ковток свіжого повітря.

Видавництво Наш Формат та Видавництво «Фабула» - ви круті! Оформлення книги, дизайн - бомба! Це просто естетична насолода! Гарних вам продажів і вдячних читачів!

Galina Gordina приємно було познайомитись! Дякую Вам за зворотній зв'язок щодо підсумку проведеної зустрічі.

Щира вдячність УСІМ, хто прийшов! Бачила, як горіли ВАШІ очі, сподіваюсь, Вам будо цікаво!

Дякуємо Господу і нашим хлопцям та дівчатам з ЗСУ за усі можливості життя!

Слава Україні! Героям Слава!