cat22

Дяків Валерій Васильович

директор ДНЗ "ЦПТО №1 м.Вінниці"

Татьяна Лебедь

Лебідь Тетяна Миколаївна

заступник директора з НМР

Танасюк Микола Васильович

заступник директора з НВР

Світлана Рабодзей

заступник директора з НВР

cat9

Ольга Гаджук

Психолог

 cat7

Людмила Каричинська

Методист

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 
Напередодні Дня пам'яті героїв Небесної сотні провели ряд заходів.
      17 лютого 2021 року в бібліотеці ДНЗ «ЦПТО № 1 м. Вінниці» відбувся вечір-посвята «Пам'яті Героїв Небесної Сотні». Захід проводився бібліотекарем Аллою Вацлавівною Зеляк. Допомагали у проведенні вечора учні групи № 3 Інна Войтішенко та Микола Федоришин, які навчаються по спеціальності - штукатур, лицювальник-плиточник, маляр (майстер виробничого навчання Олена Федорівна Василюк).   
В той же вечір у гуртожитку відбувся виховний захід для учнів "верстатників широкого профілю", "слюсарів з ремонту КТЗ".  Вихователі Ірина Сергіївна Мельник та Василь В'ячеславович Симончук разом з учнями вшанували пам'ять героїв Небесної сотні.
Основним гаслом заходу було згадати Героїв, які поклали свої голови за світле майбутнє України.
 
"..ГЕРОЇ ТАКІ НЕ ВМИРАЮТЬ
ВОНИ БУДУТЬ ВІЧНО ЖИВІ.
ГЕРОЇВ ЗАВЖДИ ПАМ'ЯТАЮТЬ
НА НЕБІ Й НА РІДНІЙ ЗЕМЛІ!"
 
Учні першого курсу групи №18 кухарі, кондитери за спеціальністю разом з майстром виробничого навчання Неонілою Анатоліївною Чайковською відвідали виставку робіт Героя України, Героя Небесної Сотні Валерія Брезденюка "З ВІРОЮ У ПЕРЕМОГУ". Учні "доторкнулися" до життя художника через призму його картин в Молодіжному центрі "КВАДРАТ". Екскурсія продовжилася переглядом документального кіно. Згадали Героїв Небесної Сотні, зокрема переглянули фільми про Вінничан Максима Шимка, Валерія Брезденюка та Леоніда Полянського. Дані заходи залишили незгладимий слід у пам'яті учнів.
 
А в п'ятницю кухарі, кондитери третього курсу групи №19, 20 долучилися до тихої акції #БіліАнгели.