cat22

Дяків Валерій Васильович

директор ДНЗ "ЦПТО №1 м.Вінниці"

Татьяна Лебедь

Лебідь Тетяна Миколаївна

заступник директора з НМР

Танасюк Микола Васильович

заступник директора з НВР

Світлана Рабодзей

В.о. заступник директора з НВР

cat9

Ольга Гаджук

Психолог

 cat7

Людмила Каричинська

Методист

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

Заступник директора з навчально-методичної роботи

ДНЗ «Центр професійно-технічної освіти №1 м. Вінниці»

ЛебідьТетяна Миколаївна

Категорія: вища, звання

«викладач-методист»

Нагороджена знаком

"ВІДМІННИК ОСВІТИ"

 

Методична проблема, над якою працює: 

«Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в навчальний процес закладу»

Заповіді, які я намагаюся виконувати:

  • Будь таким керівником, якому б хотів підкорятися сам.
  • Керуючи людьми, обходься по можливості, без наказів, виявляй делікатність, не роби явного тиску, що викликає бажання протидіяти.
  • Керуй так, щоб люди прагнули до співпраці і спілкування з тобою, не відчували, що ними керують.
  • Володій педагогічною технікою (уміння керувати собою, уміння керувати іншими).
  • Будь гуманістом. Ставити понад усе інтереси людей.
  • Радій кожному досягненню, будь-якому, навіть незначному, успіху.
  • Залишайся реалістом і оптимістом.

 

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

Психолог

ДНЗ «Центр професійно-технічної освіти №1 м. Вінниці»

Гаджук Ольга Євгеніївна

cat9

В нашому суспільстві, де психологічна наука тільки починає набувати популярності, багато людей все ще з нерозумінням сприймають слово «психолог» і те чим займається власне наука психологія. А коли про щось недостатньо інформації – то сили набувають всілякі можливі здогади і часто це породжує різні страхи. Найбільший страх який може лякати – це страх невідомого: ми боїмося того чого не знаємо, не розуміємо.

y  Часто звернутися за допомогою до психолога заважає страх почути страшний діагноз. Але психолог – не лікар. Лікар – це психіатр.

Психіатр - це спеціаліст в області діагностики і лікування психічних розладів (захворювань). Використовує переважно медикаментозні методи лікування, а також різні види психотерапії. Працює з людьми психічно хворими, які мають серйозні відхилення в психіці і являються його пацієнтами.

Психолог – це спеціаліст, який отримав психологічну освіту. Психологічна освіта – не є медичною, а тому психолог (на відміну від психіатра) не має права ставити діагнози і виписувати ліки. Область застосування його знань – психологічне консультування здорових людей, які являються його клієнтами.

y  Звернення за допомогою до психолога – не являється ні показником слабкості, ні знаком психічної хвороби. Психологи працюють із здоровими людьми і час від часу кожен з нас потребує підтримки і допомоги зі сторони. Впевненість в собі – це здатність як надавати допомогу тоді, коли можеш допомогти, так і просити про неї тоді, коли самому це не під силу.

В нашій культурі ще не прижилась традиція звернення до психолога. Замість цього, прийнято приходити за допомогою до друзів або заливати проблеми алкоголем. Нерідко можна почути «Що я псих, щоб до психолога ходити?»

Але, що робити якщо друзів немає поряд, а алкоголь вже не допомагає втекти від проблеми?.. – Вибір завжди за людиною.

y     Психологи не дають порад і не вирішують за людину її проблем.

Поради можна отримати де завгодно. Але порада дається із позиції людини, яка радить і, як правило, в ній звучить фраза «Я б на твоєму місці…». Тільки це добре для того хто радить, і саме ця людина має все необхідне (здібності, можливості, риси характеру, матеріальні цінності тощо) щоб втілити свою пораду у життя. У того ж хто слухає пораду всього цього може не бути.

А тому лише сама людина знає, що для неї є найкращим виходом. Психолог лише намагається допомогти людині знайти в собі самій цей вихід, побачити його і усвідомити.

Ймовірність вирішення проблеми з допомогою психолога залежить як від рівня підготовки психолога, так і від самого клієнта, а саме: від усвідомлення своєї відповідальності за те, що відбувається; від готовності працювати над проблемою і над собою; від ступеня щирості і відкритості перед психологом.